Strona główna » Liga Seniorów » Tabela i wyniki

Liga Klubowa 50+ sezon 2017/2018

Tabela

lpDrużynaPunktyGrySety
1.Spójnia Dolna 21 32:3 (66-8)
2.TC Poland 15 24:11 (52-27)
3.Warszawianka 14 22:13 (47-28)
4.WTS DeSki 12 19:16 (42-42)
5.TKKF Wars 8 15:20 (35-45)
6.Morelowa TC 7 12:23 (31-51)
7.Olszynka Grochowska 6 12:23 (31-49)
8.Kortland Jabłonna1 4:31 (12-66)

 

1 kolejka

Spójnia Dolna - TC Poland 5:0 (10-0)
s50: Michał Kojecki - Andrzej Benowski 6/3 6/4
s50: Tomasz Wawrzyniak - Włodzimierz Brzusek 6/2 6/4
s55: Stanisław Batorski - Paweł Gajewicz 7/5 7/6 (7)
d50: Kojecki, Artur Liepelt - Brzusek, Grzegorz Szelągowicz 6/4 6/3
d55: Wawrzyniak, Batorski - Benowski, Wojciech Pietrzak 6/3 6/2

TKKF Wars - Warszawianka 1:4 (4-8)
s50: Arkadiusz Rudnicki - Marek Lubas 2/6 1/6
s50: Piotr Saczuk - Krzysztof Zarzycki 6/3 1/6 5:10
s55: Piotr Olak - Marek Rataszewski 3/6 2/6
d50: Chris Lainer, Leszek Naskręcki - Janusz Szafraniec, Zarzycki 6/4 6/2
d55: Krzysztof Dmowski, Janusz Hentosz - Piotr Iżyński, Marek Rataszewski 6/4 2/6 10:12

Olszynka Grochowska - Kortland Jabłonna 5:0 (10-0)
s50: Krzysztof Ryński - Sławomir Mickowski 6/0 6/2
s50: Dariusz Jażdżyk - Krzysztof Broniec 6/3 6/0
s55: Waldemar Świerzbiński - Sławomir Hadryś 6/1 6/4
d50: Sławek Myrcha, Tomasz Rzeszotarski - P.Kurowski, Mickowski 7/5 7/5
d55: Świerzbiński, Ryński - P.Pietrzykowski, Hadryś 6/1 6/1

WTS DeSki - Morelowa TC 3:2 (6-4)
s50: Tarasiuk Wojciech - Bartoszewicz Robert 1/6 2/6
s50: Doliński Krzysztof - Pytel Cezary 6/3 6/0
s55: Grotowski Tadeusz - Grzymała Jan 6/0 6/2
d50: Jurek Wojciech / Trojanowski Piotr - Pytel / Bartoszewicz 3/6 4/6
d55: Walkower dla DeSek

2 kolejka

Spójnia Dolna - WTS DeSki 4:1 (9-3)
s50: Michał Kojecki - Krzysztof Doliński 6/0 6/2
s50: Artur Liepelt - Maciej Czerwiński 6/0 6/0
s55: Stanisław Batorski - Tadeusz Grotowski 1/6 7/6 4:10
d50: Kojecki, Liepelt - Piotr Trojanowski, Doliński 6/1 6/7 10:7
d55: Batorski, Andrzej Lis - Piotr Iwiński, Kazimierz Słomian 6/1 6/3

TC Poland - Olszynka Grochowska 5:0 (10-2)
s50: Andrzej Benowski – Waldemar Świerzbiński 7/6 6/2
s50: Grzegorz Szelągowicz – Krzysztof Ryński 3/6 6/3 10:7
s55: Paweł Gajewicz - Dariusz Jażdżyk 6/1 7/5
d50: Włodek Brzusek, Szelągowicz – Piotr Masiak, Jerzy Leszczyński 7/5 6/3
d55: Benowski, Wojciech Pietrzak - Ryński, Świerzbiński 6/0 3/6 11:9

Morelowa TC - TKKF Wars 1:4 (4-8)
s50: Piotr Pacholczyk - Piotr Saczuk 6/3 3/6 6:10
s50: Robert Bartosiewicz - Wiesław Wieczorek 6/2 6/1
s55: Jan Grzymała - Piotr Olak 3/6 2/6
d50: Cezary Pytel, Pacholczyk - Leszek Naskręcki, Chris Lainer 3/6 3/6
d55: Janusz Nowakowski, Grzymała - Saczuk, Leszek Wnuk 6/3 5/7 4:10

Kortland Jabłonna - Warszawianka 0:5 (0-10)
s50: Robert Warzecha - Marek Lubas 0/6 0/6
s50: Sławomir Hadryś - Krzysztof Zarzycki 1/6 1/6
s55: Janusz Karwowski - Marek Rataszewski 2/6 2/6
d50: Piotr Pietrzykowski, Marek Korszeń - Lubas, Piotr Iżyński 1/6 1/6
d55: Hadryś, Piotr Cholewiński - Zarzycki, Rataszewski 3/6 0/6


 

3 kolejka

WTS DeSki - Kortland Jabłonna 4:1 (8-2)
s50: Krzysztof Doliński - Sławomir Mickowski 6/2 6/3
s50: Maciej Czerwiński - Jacek Kłos 3/6 2/6
s55: Tadeusz Grotowski - Piotr Pietrzykowski 6/3 6/3
d50: Doliński / Kazimierz Słomian - Kłos / Pietrzykowski 6/2 6/4
d55: Marek Bauć / Piotr Iwiński - Mickowski / Sławomir Hadryś 6/0 6/1

Warszawianka - TC Poland 2:3 (5-6)
s50: Marek Rataszewski - Andrzej Benowski 0/6 4/6
s50: Krzysztof Zarzycki - Grzegorz Szelągowicz 4/6 2/6
s55: Marek Lubas - Paweł Gajewicz 6/1 6/2
d50: Lubas/J.Szafraniec - Wojciech Pietrzak, Szelągowicz 6/3 6/3
d55: Iżyński, Rataszewski - Benowski, Gajewicz 4/6 6/1 6:10

TKKF Wars - Olszynka Grochowska 3:2 (6-7)
s50: Arkadiusz Rudnicki - Waldemar Świerzbiński 3/6 4/6
s50: Chris Lainer - Ludwik Sarnowski 6/2 4/6 11:9
s55: Piotr Olak - Krzysztof Ryński 2/6 6/3 10:8
d50: Lainer, Leszek Naskręcki - Świerzbiński, Mariusz Jesionek 6/2 3/6 10:2
d55: Piotr Saczuk, Krzysztof Dmowski - Sarnowski, Ryński 4/6 5/7

Morelowa TC - Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
s50: Piotr Pacholczyk - Michał Kojecki 1/6 2/6
s50: Cezary Pytel - Stanisław Batorski 3/6 2/6
s55: Janusz Nowakowski - Waldemar Piotrowski 2/6 3/6
d50: Pytel, Pacholczyk - Kojecki, Batorski 4/6 3/6
d55: Nowakowski, Jan Grzymała - Tomasz Wawrzyniak, Krzysztof Samojłowicz 1/6 1/6

4 kolejka

TC Poland - TKKF Wars 5:0 (10-0)
s50: Włodzimierz Brzusek – Piotr Saczuk 6/1 6/0
s50: Grzegorz Szelągowicz – Chris Lainer 6/1 6/3
s55: Pawel Gajewicz - Piotr Olak 6/1 6/0
d50: Brzusek, Szelągowicz – Lainer, Krzysztof Dmowski 6/0 6/2
d55: Gajewicz, Wojciech Pietrzak- Saczuk, Leszek Wnuk 6/0 6/4

Warszawianka - Morelowa TC 5:0 (10-0)
s50: Marek Lubas - Piotr Pacholczyk 6/1 6/1
s50: Krzysztof Zarzycki - Piotr Kwasiborski 6/1 6/3
s55: Marek Rataszewski - Janusz Nowakowski 6/3 6/2
d50: Piotr Iżyński, Lubas - Pacholczyk, Pytel 6/2 6/2
d55: Rataszewski, Zarzycki - Nowakowski, Kwasiborski 6/3 6/3

Kortland Jabłonna - Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
mwalkower

WTS DeSki - Olszynka Grochowska 3:2 (7-5)
s50: Artur Klepuszewski – Waldemar Świerzbiński 6/3, 4/6, 10:5
s50: Krzysztof Doliński – Jacek Jaczewski 6/2 6/1
s55: Tadeusz Grotowski – Krzysztof Ryński 7/6, 4/6, 7:10
d50: Klepuszewski, Wojciech Jurek – Jaczewski, Ryński 2/6, 1/6
d55: Marek Bauć, Kazimierz Słomian – Świerzbiński, Mariusz Jesionek 6/4, 6/3

5 kolejka

Spójnia Dolna - TKKF Wars 4:1 (8-2)
s50: Artur Liepelt - Piotr Saczuk 6/2 6/1
s50: Andrzej Lis - Piotr Olak 7/6 6/1
s55: Waldemar Piotrowski - W. Wieczorek 6/4 6/2
d50: Liepelt, Lis - Lainer, Naskręcki 1/6 4/6
d55: Samjłowicz, Wawrzyniak - Hentosz, Przychocki 6/2 6/3

Olszynka Grochowska - Warszawianka 2:3 (4-7)
s50: Waldemar Świerzbiński - Marek Lubas 0/6 1/6
s50: Krzysztof Ryński - Khai Tan 6/4 6/0
s55: Dariusz Jażdżyk - Marek Rataszewski 3/6 4/6
d50: Jerzy Leszczyński, Ludwik Sarnowski - Thai, Janusz Szafraniec 6/4 4/6 10:8
d55: Świerzbiński, Mariusz Jesionek - Lubas, Piotr Iżyński 1/6 1/6

TC Poland - WTS DeSki 3:2 (8-5)
s50: Andrzej Benowski - Krzysztof Doliński 6/4 4/6 10:7
s50: Włodzimierz Brzusek – Maciej Czerwiński 6/3 6/1
s55: Pawel Gajewicz - Tadeusz Grotowski 6/3 3/6 8:10
d50: Brzusek, Wojciech Pietrzak – Marek Bauć, Doliński 4/6 6/2 6:10
d55: Gajewicz, Benowski- Piotr Iwiński, Kazimierz Słomian 6/2 6/3.

Kortland Jabłonna - Morelowa TC 1:4 (6-10)
s50: Jacek Kłos - Piotr Pacholczyk 5/7 7/5 9:11
s50: Sławomir Mickowski - Cezary Pytel 1/6 3/6
s55: Marek Korszeń - Janusz Nowakowski 4/6 7/5 8:10
d50: Pietrzykowski, Matyjasek - Pytel, Kwasiborski 6/2 2/6 6:10
d55: Korszeń, Mickowski - Beszczyński, Nowakowski 6/2 6/2

6 kolejka

Olszynka Grochowska - Spójnia Dolna 1:4 (3-9)
s50: Jerzy Leszczyński - Michał Kojecki 7/6(4) 0/6 6:10
s50: Mariusz Jesionek - Waldemar Piotrowski 6/7(10) 2/6
s55: Krzysztof Ryński - Andrzej Lis 6/2 4/6 10:2
d50: Jesionek, Leszczyński - Kojecki, Artur Liepelt 0/6 2/6
d55: Ryński, Ludwik Sarnowski - Krzysztof Samojłowicz, Tomasz Wawrzyniak 2/6 4/6

Warszawianka - WTS DeSki 3:2 (7-4)
s50: Marek Lubas - Tadeusz Grotowski 6/1 6/2
s50: Marek Rataszewski - Wojciech Tarasiuk 3/6 4/6
s55: Krzysztof Zarzycki – Krzysztof Doliński 4/6 6/1 8:10
d50: Lubas, Janusz Szafraniec - Kazimierz Słomian, Piotr Iwiński 6/4 6/2
d55: Rataszewski, Piotr Iżyński - Doliński, Piotr Trojanowski 7/6 6/1

TKKF Wars - Kortland Jabłonna 5:0 (10-0)
walkower

Morelowa TC - TC Poland 0:5 (1-10)
s50: Robert Bartoszewicz - Andrzej Benowski 3/6 6/7
s50: Cezary Pytel - Włodzimierz Brzusek 2/6 2/6
s55: Janusz Nowakowski - Paweł Gajewicz 3/6 3/6
d50: Pytel, Kwasiborski - Brzusek, Szelągowicz 1/6 1/6
d55: Nowakowski, Bartoszewicz - Pietrzak, Benowski 3/6 6/4 4:10

7 kolejka

WTS DeSki - TKKF Wars 4:1 (8-5)
s50: Wojciech Tarasiuk - Piotr Saczuk 5/7, 6/4, 10:5
s50: Krzysztof Doliński - Christian Lainer 6/2, 3/6, 10:6
s55: Tadeusz Grotowski - Piotr Olak 6/0, 6/1
d50: Wojciech Jurek, Piotr Trojanowski - Lainer, Leszek Naskręcki 2/6, 3/6
d55: Kazimierz Słomian, Piotr Iwiński - Leszek Wnuk, Janusz Hentosz 1/6, 6/0, 10:1

Kortland Jabłonna - TC Poland 2:3 (4-8)
s50: Jacek Kłos - Włodzimierz Brzusek 4:6 4:6
s50: Sławomir Mickowski - Grzegorz Szelągowicz 3/6 1/6
s55: Robert Warzecha - Andrzej Benowski 3/6 6/3 10:6
d50: M.Korszeń, P.Pietrzykowski - Paweł Gąssowski, Cezary Karwacki 6/3 3/6 10:8
d55: Kłos, Mickowski - Paweł Gajewicz, Wojciech Pietrzak 4/6 1/6

Warszawianka - Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
walkower dla Spójni

Morelowa TC - Olszynka Grochowska 5:0 (10-0)
walkower dla MTC