Strona główna » Liga Amatorów » Tabela i wyniki

Liga Klubowa Amatorów 2018/2019

Tabela końcowa

lpDrużynaPunktyGrySety
1.Vamos Otwock 18 27:8 (55-20)
2.WKT Mera 15 24:11 (51-29)
3.Morelowa TC 13 21:14 (48-30)
4.Białystok 11 19:16 (41-34)
5.WTS DeSki 10 17:18 (41-38)
6.KT Serock 10 17:18 (41-45)
7.KT Marki 7 12:23 (26-48)
8.Frajda Łomianki 0 3:32 (7-56)

 

1. kolejka

KT Serock – Morelowa TC 1:4 (3-9)
s1: Artur Paluszewski - Tomasz Szałowski 2/6 4/6
s2: Sławomir Zakolski - Jan Pałczyński 2/6 6/2 2:10
40: Robert Jankowski - Krzysztof Zbyrasz 2/6 0/6
d1: Zakolski, Paluszewski - Janusz Nowakowski, Pacholik 6/4 2/6 10:4
d2: Zalewski, Jankowski - Zalewski, Cezary Pytel 6/7 2/6

WKT DeSki – KT Marki 5:0 (10-0)
s1: Tomasz Nowak - Krystian Magoś 6/3 6/1
s2: Marek Tylicki - Mariusz Stefaniak 6/1 6/0
40: Andrzej Dmoch - Mirosław Gastoł 6/3 6/3
d1: Tomasz Nowak, Janusz Bauć - Jakub Ciechalski, Kamil Nagrocki 6/0 6/0
d2: Krzysztof Doliński, Piotr Iwiński - Jerzy Dobrodziej, Magoś 6/4 6/1

Frajda Łomianki – WKT Mera 0:5 (0-10)
s1: Łukasz Kaczmarczyk - Krzysztof Zgliński 1/2 krecz Łukasza
s2: Andrzej Sosak - Tomasz Wójcik 3/6 0/6
40: Dariusz Gorgol - Tomasz Sokołowski 1/6 0/6
d1: krecz Frajdy
d2: Sosak, Gorgol - Zgliński, Wójcik 0/6 0/6

Białystok – Vamos Otwock 1:4 (2-8)
s1: Konrad Kraszewski - Patryk Gryziak 3/6 3/6
s2: Grzegorz Sieklucki - Marek Rosiak 1/6 2/6
40: Artur Krasowski - Krzysztof Żelazek 6/2 6/0
d1: Sieklucki, Krasowski - Rosiak, Piekut 3/6 2/6
d2: Kraszewski, Wojciech Lisek - Grzegorz Soszka, John Wenham 4/6 1/6

2. kolejka

Vamos Otwock – KT Marki 5:0 (10-0)
s1: Patryk Gryziak - Krystian Magoś 6/2 6/4
s2: Marek Rosiak - Kamil Siudek 6/0 6/0
40: Krzysztof Żelazek - Mirosław Gastoł 6/4 6/2
d1: John Wenham, Grzegorz Soszka - Gastoł, Kamil Nagrodzki 6/0 6/1
d2: Rosiak, Rafał Piekut - Magoś, Jakub Ciechalski 6/4 6/1

KT Serock – WKT DeSki 2:3 (5-8)
s1: Artur Paluszewski - Tomasz Nowak 4/6 1/6
s2: Sławomir Zakolski – Krzysztof Doliński 3/6 6/1 8:10
40: Krzysztof Kałuża - Andrzej Dmoch 5/7 3/6
d1: Paluszewski, Zakolski - Nowak, Doliński 6/4 6/7 10:6
d2: Robert Jankowski, Kałuża - Marek Bauć, Piotr Iwiński 5/7 6/2 13:11

Frajda Łomianki – Białystok 1:4 (2-8)
s1: Michał Daczko - Konrad Kraszewski 1/6 2/6
s2: Andrzej Sosak - Grzegorz Sieklucki 6/3 7/6
40: Dariusz Gorgol - Artur Krasowski 1/6 0/6
d1: Gorgol Rafael Wojciechowski - Wojciech Lisek, Krasowski 1/6 1/6
d2: Sosak, Daczko - Kraszewski, Sieklucki 1/6 2/6

Morelowa TC – WKT Mera 1:4 (4-8)
s1: Krzysztof Zbyrasz - Krzysztof Zgliński 6/4 5/7 7:10
s2: Jan Pałczyński - Tomasz Wójcik 7/6 6/2
40: Tomasz Szałowski - Tomasz Sokołowski 3/6 4/6
d1: Cezary Pytel, Zalewski - Piotr Gembarowski, Sokołowski 7/5 3/6 8:10
d2: Nowakowski, Pacholczyk - Zgliński, Wójcik 1/6 1/6

3. kolejka

KT Marki – Morelowa TC 2:3 (4-6)
s1: Krystian Magoś - Maciej Tokarski 6/4 6/1
s2: Mariusz Stefanek - Jan Pałczyński 6/7 3/5 krecz Marki
40: Mirosław Gastoł - Tomasz Szałowski 1/6 0/6
d1: Magoś, Stefanek - Cezary Pytel, Piotr Pacholczyk 6/1 6/4
d2: Jakub Ciechalski, Kamil Ngrodzki - Janusz Nowakowski, Robert Bartoszewicz 3/6 5/7

Vamos Otwock – Frajda Łomianki 5:0 (10-0)
s1: Patryk Gryziak - Łukasz Kaczmarczyk 6/2 6/1
s2: Krzysztof Żelazek - Andrzej Sosak 6/2 6/2
40: Wierbiłowicz - Jakub Gałecki 6/0 6/3
d1: Wenham, Brzeziński - Dacko, Galecki 6/3 6/1
d2: Wierbiłowicz, Nowakowski - Kaczmarczyk, Sosak 6/3 5/7 10:6

Białystok – KT Serock 2:3 (5-6)
s1: Konrad Kraszewski - Jarosław Styczeń 4/6 4/6
s2: Paweł Czepiel - Artur Paluszewski 7/6 6/2
40: Artur Krasowski - Sławomir Zakolski 6/4 7/5
d1: Kraszewski, Grzegorz Sieklucki - Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża 4/6 2/6
d2: Krasowski, Czepiel - Styczeń, Zakolski 6/3 1/6 3:10

WKT Mera – WKT DeSki 5:0 (10-3)
1s: Krzysztof Zgliński - Tomasz Nowak 6/0 6/2
2s: Tomasz Wójcik - Marek Tylicki 2/6 6/4 10:8
40: Tomasz Sokołowski - Andrzej Dmoch 3/6 6/3 10:3
1d: Zgliński, Wójcik - Krzysztof Doliński, Nowak 6/2 7/5
2d: Sokołowski, Piotr Gembarowski - Piotr Iwiński, Marek Bauć 6/4 2/6 12:10

4 kolejka

Frajda Łomianki – KT Serock 1:4 (3-9)
s1: Łukasz Kaczmarczyk - Jarosław Styczeń 2/6 7/5 9:11
s2: Jakub Galecki - Artur Paluszewski 1/6 1/6
40: Andrzej Sosak - Sławomir Zakolski 2/6 2/6
d1: Kaczmarczyk, Mencwel - Styczeń, Tyczyński 6/2 5/7 10:2
d2: Sosak, Galecki - Robert Jankowski, Krzysztof Kałuża 5/7 2/6

Morelowa TC – WTS DeSki 3:2 (7-4)
s1: Krzysztof Zbyrasz - Tomasz Nowak 6/4 6/3
s2: Jan Pałczyński - Krzysztof Doliński 6/4 6/3
40: Tomasz Szałowski - Mariusz Dmoch 6/0 7/5
d1: Bartoszewicz, Tokarski - Doliński, Nowak 6/4 5/7 5:10
d2: Nowakkowski, Pacholczyk - Czerwiński, Iwiński 4/6 3/6

KT Marki - Białystok 0:5 (0-10)
walkower dla drużyny Białystok

WKT Mera – Vamos Otwock 3:2 (6-4)
s1: Krzysztof Zgliński – Patryk Gryziak 6/4 6/3
s2: Tomasz Wójcik – Krzysztof Żelazek 4/6 4/6
40: Tomasz Sokołowski – Tomek Nowakowski 6/1 6/0
d1: Zgliński, Sokołowski – Gryziak, Nowakowski 7/6 6/3
d2: Wójcik, Piotr Gembarowski – Grzegorz Soszka, John Wenham 3/6 3/6

4 kolejka

KT Marki – KT Serock 2:3 (6-7)
s1: Krystian Magoś - Artur Paluszewski 6/1 6/1
s2: Mariusz Stefaniak - Sławomir Zakolski 6/2 2/6 10:4
40: Mirosław Gastoł - Krzysztof Kałuża 4/6 7/6 6:10
d1: Magoś, Stefaniak - Zakolski, Paluszewski 4/6 6/4 7:10
d2: Gastoł, Augustyn - Styczeń, Kałuża 3/6 4/6

Morelowa TC – Vamos Otwock 2:3 (5-6)
s1: Krzysztof Zbyrasz - Patryk Gryziak 5/7 1/6
s2: Patryk Sadowski - Artur Wierbiłowicz 6/1 3/6 9:11
40: Tomasz Szałowski - Krzysztof Żelazek 6/3 6/3
d1: Pacholczyk, Pytel - John Wenham, Grzegorz Soszka 4/6 2/6
d2: Zbyrasz, Szałowski - Nowakowski, Gryziak 6/3 7/6

WTS DeSki – Frajda Łomianki 4:1 (9-2)
s1: Andrzej Dmoch - Michał Daczko 6/1 6/3
s2: Grzegorz Skwieciński - Jakub Galecki 6/0 6/0
40: Marek Tylicki - Andrzej Sosak 6/2 6/1
d1: Piotr Iwiński, Krzysztof Doliński - Daczko, Galecki 6/0 6/0
d2: Dmoch, Maciej Czerwiński - Sosak, Łukasz Kaczmarczyk 3/6 7/5 7-10

WKT Mera – Białystok 3:2 (7-5)
s1: Krzysztof Zgliński - Artur Krasowski 3/6 6/0 9:11
s2: Tomasz Wójcik - Paweł Czepiel 6/1 6/3
40: Tomasz Sokołowski - Wojciech Lisek 6/3 6/2
d1: Zgliński, Konrad Góra - Krasowski, Lisek 3/6 2/6
d2: Piotr Gembarowski, Karol Jankowski - Czepiel, Grzegorz Sieklucki 6/4 6/7(4) 10:8

6 kolejka

KT Serock – Vamos Otwock 1:4 (4-9)
Artur Paluszewski - Patryk Gryziak 3/6 2/6
Krzysztof Kałuża - Marek Rosiak 3/6 6/7
Sławomir Zakolski - Krzysztof Żelazek 6/4 3/6 6:10
Kałuża, Robert Jankowski - Gryziak, Piekut 6/1 2/6 10:4
Zakolski, Paluszewski - John Wenham, Grzegorz Soszka 3/6 6/2 6:10

Frajda Łomianki – Morelowa TC 0:5 (0-10)
mecz rozegrany, ale nie udało się ustalić wyników, więc zgodnie z regulaminem wo dla gości

WTS DeSki – Białystok 2:3 (4-6)
s1: Tomasz Nowak - Konrad Kraszewski 6/2 6/0
s2: Grzegorz Skwieciński - Paweł Czepiel 6/3 6/2
40: Krzysztof Doliński - Artur Krasowski 5/7 2/6
d1: Nowak, Wojciech Jurek - Krasowski, Wojciech Lisek 5/7 4/6
d2: Doliński, Maciej Czerwiński - Kraszewski, Czepiel 4/6 6/7(6)

KT Marki – WKT Mera 3:2 (6-5)
s1: Krystian Magoś - Krzysztof Zgliński 6/3 6/1
s2: Augustyn Buzek - Tomasz Sokołowski 2/3 krecz Marki
40: Mirek Gastoł - Piotr Gembarowski 6/2 6/3
d1: Magoś, Kamil Siudek - Zgliński, Karol Jankowski 4/6 6/3 10:8
d2: walkower dla WKT Mera 0/6 0/6

7 kolejka

KT Marki – Frajda Łomianki 5:0 (10-0)
walkower

Vamos Otwock – WTS DeSki 4:1 (8-3)
s1: Patryk Gryziak - Tomasz Nowak 6/1 7/5
s2: Tomasz Nowakowski - Krzysztof Doliński 2/6 6/4 10:8
40: Marek Rosiak - Andrzej Dmoch 6/4 6/4
d1: Grzegorz Soszka, John Wenham - Janusz Bauć, Anna Bauć 6/4 7/5
d2: Maciej Piekut, Rosiak - Nowak, Doliński 5/7 3/6

Morelowa TC – Białystok 3:2 (7-5)
s1: Krzysztof Zbyrasz - Konrad Kraszewski 6/3 6/4
s2: Jan Pałczyński - Paweł Czepiel 6/0 6/4
40: Tomasz Szałowski - Artur Krasowski 2/6 6/0 4:10
d1: Nowakowski, Piotr Pacholczyk - Kraszewski, Andrzej Wasiluk 6/7 6/1 11:9
d2: Pytel - Sadowski - Krasowski, Wojciech Lisek 3/6 5/7

WKT Mera – KT Serock 2:3 (5-7)
s1: Krzysztof Zgliński - Jarosław Styczeń 2/6 2/6 s2: Piotr Ferenc - Artur Paluszewski 6/1 6/0 40: Piotr Gembarowski - Krzysztof Kałuża 5/7 6/4 10:8 d1: Zgliński, Konrad Góra - Paluszewski, Sławek Zakolski 4/6 6/3 8:10 d2: Gembarowski, Karol Jankowski - Styczeń, Kałuża 2/6 5/7