Grand Prix Warszawy w tenisie ziemnym

Do momentu przenosin na nowy silnik system nie będzie aktualizowany. Utrudnienia powinny potrwać do końca maja 2018r.

Strona główna » Debel » Ranking » Dm open

Ranking bieżący

Ostatnia aktualizacja
15 maja
o godz. 21:35
L.p. +/- Imię i nazwisko Klub Turnieje Punkty
12 t.
Punkty
Super Seria
Punkty
LK
Punkty
rozgrywki
(30 m.)
Suma punktów
1.
+2
Smyrek PiotrTKKF Wars1015310001531
2.
-1
Sypniewski MaciejFrajda Łomianki912560001256
3.
+16
Kostro Karolina 710280001028
4.
-2
Wróblewska Zuzanna 7995000995
5.
+9
Darashuk Valeryia6980000980
6.
+160
Caruk Michał KT Break1900000900
7.
+159
Szmyd Magdalena KT Break1900000900
8.
-1
Kilijański Rafał5816000816
9.
-1
Kowalska Małgorzata5816000816
10.
+11
Malendowicz Paweł TKKF Wars5799000799
11.
+4
Kotulska Magda6661000661
12.
-6
Sarnecki Tomasz Spójnia Dolna (K) 4614000614
13.
-2
Chojnacka Iza8529000529
14.
+22
Kowalczyk Natalia 5495000495
15.
+26
Piorun MariuszTKKF Wars (K) 5480000480
16.
+27
Ginter Tomasz 4463000463
17.
+1
Rafalska Wiktoria 3460000460
18.
-1
Neumann de Spallart Joanna 3425000425
19.
-9
Majewska Anna4395000395
20.
-
Kurek KarolTKKF Wars4395000395
21.
+17
Niemiec Ania 3371000371
22.
-13
Laskowski RobertSpójnia Dolna4325000325
23.
-1
Balwierczyk Aleksandra 5267000267
24.
-8
Krauze Agnieszka 3264000264
25.
+1
Dziubani Karolina 3263000263
26.
-3
Siperek Marcin TKKF Wars3262000262
27.
-
Żebrowski Marcin3262000262
28.
-4
Goławski Cezary 4260000260
29.
+15
Lewandowski DariuszYellow Tenis (K) 3259000259
30.
-2
Mrówczyński Maurycy3255000255
31.
+135
Popovych Veronika1250000250
32.
+134
Kowalewski Jarosław 1250000250
33.
+4
Górkier Maciej TKKF Wars3244000244
34.
+5
Gryziak Patryk 1240000240
35.
+5
Romaniuk Aleksandra 1240000240
36.
+6
Kanabus Małgorzata 1224000224
37.
+44
Kołodziejski Rafał2214000214
38.
+44
Napierska Karolina 2214000214
39.
+6
Staśkiewicz Małgorzata 3194000194
40.
+8
Górka IreneuszTKKF Wars2180000180
41.
+8
Romanowski Artur WTS Orzeł1176000176
42.
+8
Kowalczyk Katarzyna KT Break3176000176
43.
+8
Braś Maciej 3175000175
44.
+8
Koźluk Patrycja 3163000163
45.
-20
Pietrasiak Karol 3155000155
46.
+11
Liepelt Agnieszka 3140000140
47.
+11
Sołtys Marta1132000132
48.
+111
Mądry Artur 2131000131
49.
+11
Majda HubertWTS Orzeł4130000130
50.
+11
Łowkis Marek ATZ TenisPoint3130000130
51.
+115
Waraksa Piotr 1130000130
52.
+10
Żywiecka Monika4130000130
53.
+113
Duniec Mateusz 1130000130
54.
+112
Bachanek Agata 1130000130
55.
+111
Wiśniewska Aleksandra 1130000130
56.
-27
Siwoń-Sekuła Paula 1121000121
57.
-27
Sekuła Michał 1121000121
58.
-11
Kabulska Agnieszka 2116000116
59.
+14
Frydrych Małgorzata5111000111
60.
+14
Wilk Sylwia9107000107
61.
+14
Kosińska Karolina 1105000105
62.
+14
Wędzonka Karolina 1105000105
63.
+16
Garganisz Jakub 29900099
64.
-9
Biniewicz Agata49900099
65.
+15
Liepelt Artur29200092
66.
-31
Borowy Beata48500085
67.
-14
Szurmiak Karol28000080
68.
-14
Piórkowska Zofia 28000080
69.
-13
Ptak Magda37500075
70.
+1
Kowalski Rafał27400074
71.
+18
Naskręcki Leszek16000060
72.
+18
Rajtar-Klepuszewska Anna16000060
73.
+18
Lipiński Mateusz16000060
74.
+18
Matachowski Michał 16000060
75.
-29
Kamieńska Agata 16000060
76.
+17
Kluźniak Anna 16000060
77.
+17
Szczepanik Bartłomiej 15600056
78.
+20
Jabłoński Rafał24900049
79.
+20
Osak Adrian 14800048
80.
+17
Zarzycki Krzysztof.Jr 24800048
81.
-9
Miąsek Dariusz 14800048
82.
+18
Demicki Andrzej 14800048
83.
+18
Ołówniuk Aleksandra 14800048
84.
+18
Oniilyk Daria 14800048
85.
+18
Gąsiorek Anna 34700047
86.
+18
Bernatowicz Jacek Spójnia Górna24600046
87.
+18
Wojciuk Agata 14400044
88.
+18
Mielcarz Paweł 14400044
89.
+18
Jankowski Karol23300033
90.
+19
Jabłoński Marcin 23100031
91.
+19
Meizel Laura 23100031
92.
+19
Klimkowski Leszek 13000030
93.
+19
Kwiecień MichałSpójnia Dolna13000030
94.
+19
Lainer ChrisTKKF Wars13000030
95.
+19
Zagórski Michał 13000030
96.
+25
Borowiec Katarzyna 13000030
97.
+25
Kwiecień Natalia 13000030
98.
+25
Krajewski Zbigniew22500025
99.
+25
Maj Ada12400024
100.
+25
Trawińska Ewa 12400024
101.
+25
Dmitruk Marta 12400024
102.
+25
Shahidipour Mehrshad12400024
103.
+25
Gilewska Katarzyna 12400024
104.
+25
Matej Krzysztof 12400024
105.
+25
Bączkowski Zbigniew 12400024
106.
+25
Sobolewski Piotr12200022
107.
+25
Wawrzyniak Tomasz Spójnia Dolna12200022
108.
+25
Opaliński Marcin11600016
109.
+25
Leśniańska Agata 11600016
110.
+25
Czabańska Katarzyna 11600016
111.
+25
Czabański Jacek 11600016
112.
+25
Czekała Ewa 180008
113.
+25
Wojciechowski Marek 180008
114.
+25
Jagielski Maciej180008
115.
+25
Kluczkowska Katarzyna 180008
116.
+26
Łuczyńska Anna330003
117.
+24
Wojciechowski Jakub330003
118.
+25
Sikora Sylwester 220002
119.
+25
Zarzycki Krzysztof 220002
120.
+25
Karolak Krzysztof 220002
121.
+25
Skiendzielewski Szymon 220002
122.
+25
Leleniewska Marta220002
123.
+25
Zarzycka Alicja 220002
124.
+25
Kaleta Agnieszka 220002
125.
+25
Adamczuk Artur 110001
126.
+25
Bączyk Zbigniew 110001
127.
+25
Kabat Jacek 110001
128.
+25
Latos Dominik 110001
129.
+25
Mazanek Tomasz 110001
130.
+25
Niewiadomski Marek 110001
131.
+25
Osiak Mariusz110001
132.
-24
Soszka Grzegorz 110001
133.
+24
Ciesielski Marcin 110001
134.
+24
Jasieński Ryszard 110001
135.
+25
Czyżycki Krzysztof 110001
136.
+25
Podbielska Magdalena 110001
137.
-78
Skupin Kaja110001
138.
+24
Maya Oscar110001
139.
+24
Śliwińska Anna 110001
140.
+24
Wnuk-Czerniej Katarzyna 110001
141.
+24
Korczak Marta 110001
142.
+24
Perzyńska Elżbieta 110001
143.
+24
Korzeb Joanna 110001
144.
+24
Wrzyszcz Szymon110001
145.
-62
Kornet Magdalena 110001
146.
+24
Czyżycka Aleksandra 110001
147.
+24
Zychowicz Andrzej 110001
148.
+24
Piechowski Marcin 110001
149.
+24
Bedyńska Paulina 110001
150.
+24
Kozłowski Artur110001
151.
+24
Oliinyk Daria110001
152.
+24
Szczepaniak Justyna110001
153.
+25
Markut Radomir 110001
154.
+25
Żebrowski Hubert 110001
155.
+26
Sykulak Lidia 110001
156.
+26
Nowak Natalia 110001
157.
+27
Bednarski Paweł 110001
158.
+27
Roguski Paweł 110001
159.
+27
Gryglewski Kajetan 110001
160.
+27
Warzocha Anetta 110001
161.
+27
Cepelik Stanisław 110001
162.
+27
Kupisiński Krzysztof 110001
163.
+27
Dec Damian 110001
164.
+27
Gębski Michał 110001
165.
+27
Jasieńska Agnieszka 110001
166.
+27
Kupisińska Monika 110001